Čištění čalounění

1. Co všechno z čalouněného nábytku čistíme?
Čistíme vše co je počalouněno tzn. čalounění sedáků židlí,  čalounění křesla, čalouněné pohovky, čalouněné sedací soupravy, čalouněná lůžka, čalouněné postele atd… čištění čalounění Praha a okolí.

2. Postup čištění čalounění
Postup čištění čalounění a čalouněného nábytku je velmi podobný jako u koberců. V tomto případě však používáme speciální hlavice na čištění čalounění jenž se připevňují k čištícím strojům. Na čištění čalounění se používají rozpustné tablety speciálně k tomu určené. Neobsahující žádná bělidla,tudíž neničí barvy Vašeho nábytku.
Postup extračního čištění čalounění je opakován v průměru dvakrát, při velkém znečištění čalounění se opakuje do té doby dokud není Váš nábytek kompletně čistý. Doba schnutí je menší než u koberců i přesto je však vhodné zajistit větrání místnosti v níž se čalounění nachází.

3. Proč je vhodné čistit Váš čalouněný nábytek?
V čalouněném nábytku se výborně usazují nečistoty a prach. I když svůj nábytek vysávate a čistíte pravděpodně nedokáže odstranit hluboko usazené nečistoty, se kterými si extrační čistění čalounění hravě poradí. Doporučujeme čistit čalounění dvakrát ročně. Osvěžíte tím barvy a zbavíte se hluboko usazených nečistot.

Čištění koberců v Praze

Kontakt

Wismont -Robert Kostka

U Plynárny 790/4
Praha 4 142 00

Tel: +420 603 276 715
Email: info.wismont@gmail.com

Formulář pro objednávku zde.

newspaper templates - theme rewards