Čištění a renovace podlah

Strojové čištění podlah, impregnace a renovace, hloubkové čištění podlah,strojní čištění podlah, parní čištění podlah, impregnace podlah, odmašťování, voskování podlah, nano impregnace a ošetření podlah a údržba podlahových materiálů – dlažba, lamino, PVC, linoleum, marmoleum, kámen, žula, mramor. Renovaci, čištění a údržbu všech typů podlah poskytujeme v místech Praha a Středočeský kraj.

podlahy1

Renovace a čištění povrchů

provádíme jak v interiéru, tak v exteriéru. V interiéru zejména keramické i přírodní dlažby, lina, linolea, marmolea, artolea, mramorové podlahy, teraco. Pokud máte venku zašlý chodník, schody, hladká parkovací místa či nájezdy i zde vám dokážeme pomoci.

podlahy2

Interiér:

mramorové podlahy –  syntetické linoleum (lino, PVC) – linoleum – marmoleum – artoleum – keramické a přírodní dlažby – kamenné podlahy – vinylové podlahy – čištění teraco podlah

podlahy3
Exteriér:

tvrdé betonové podlahy – mramory (různé druhy) – kamenné povrchy – žula – keramické a přírodní dlažby

Voskování schodů, chodeb, lina a PVC (polymerizace)

Po samotném vyčištění chodeb a dalších výše zmiňovaných podlahových krytin, je možné také povrchy navoskovat. Voskování chodeb doporučujeme z důvodů delšího udržení nového vzhledu, ochrany povrchu před rychlým znečištěním či ochrany proti vlhkosti. Voskování (polymery, krystalizace) se provádí až po předešlém vyčištění, odmaštění a řádném zaschnutí ošetřovaného povrchu. Voskování je vhodné na schody, dlažbu a kámen, ale také na ostatní tvrdé podlahy, lina a PVC materiály. Vosk je nanesen pomocí speciálního stroje na podlahu či schody až ve třech vrstvách. Tím docílíme silného nánosu a povrch tak zůstává v dobrém stavu delší dobu než obvykle. Použitý vosk (polymer) se nechává na ošetřovaném povrchu řádně zaschnout, a vždy je nutné takové místo po dobu schnutí nepoužívat a nechodit po něm. Pokud by tomu tak nebylo, došlo by k poškození povrchu a celé práce.

vosk1
Jaké účinky má voskování podlah?

 • ochrana povrchu proti rychlému znečištění
 • ochrana proti mechanickému poškození
 • prodloužení životnosti povrchu
 • ochrana proti vlhkosti povrchu
 • ochrana proti hlubokému zažrání nečistot do povrchu
 • vytvoření lesku povrchu
 • snížení frekvence úklidu povrchu
Ceník služeb za čištění a leštění podlah
Strojní čištění podlah – hloubkové
od 45 Kč / m2
Strojní leštění podlah
od 25 Kč /m2
Čištění a renovace schodů
od 170 Kč /m2
Voskování podlah, polymery:
od 75 Kč /m2
Doprava
200 Kč / paušál

Proč naší firmu:

 • naši zaměstnanci jsou řádně proškoleni a pouze české národnosti
 • jsme k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu
 • stálým klientům poskytujeme výrazné slevy a bonusy
 • profesionální přístup

K naší práci využíváme nejmodernější dostupné stroje a chemii od známých a ověřených dodavatelů. Vždy se snažíme dosáhnout co nejlepší kvality a to jak v optickém směru (viditelný rozdíl před a po čištění) tak i ve výdrži ošetřeného povrchu. Díky mnohaleté praxi a spolupráci se specializovanými prodejci vám garantujeme výše zmíněnou kvalitu ošetření bez jakéhokoli poškození vašeho povrchu.

vosk2

Čištění  a renovaci podlah provádíme ve všech prostorech – kanceláře, byty, domy, sklady, sportovní haly, administrativní prostory, nákupní centra. Při ošetření volíme osobní přístup. Vše s vámi skonzultujeme a v závislosti na typu vaší podlahy doporučíme postup a případnou míru lesku či jiných efektů, kterých lze dosáhnout. Také poradíme jak se dále o povrch starat včetně doporučení správných čistících prostředků.

Zajímavosti:

Lino versus linoleum

Dejte pozor při výběru syntetického linolea (lidově lina) a linolea. Panuje zde zásadní rozdíl ve složení obou krytin, které má vliv i na čištění a polymerizaci či voskování. Klasické „lino“ je náhražkapřírodního linolea. Ve složení lina se bohužel vyskytují ekologicky nešetrné látky včetně ftalátů, které ho činí měkkým a pružným, ale zároveň jsou ftaláty zdraví škodlivé.

Linoleum je složeno zpřírodních materiálů (korek, minerální plniva, lněný olej atd.) na plátěném nebo jutovém podloží. Linoleum je měkčí a tlustší než lino. Proto je zde patrná i rozdílná cena za m2 mezi těmito druhy krytiny. Ve zktrace, rozlišujte Lino a Linoleum (koncovka -um znamená přírodní materiál)

podlahy4

Výhody a nevýhody různých povrchů:

Linoleum + nízká cena, dobrá hluková a tepelná izolace, možnost zvolit si tvrdost povrchu, snadno se udržuje
Linoleum – nízká odolnost proti proražení těžkým předmětem či proříznutí, vymačkaná místa od dlouhodobého stání nábytku

Vinylové podlahy + pružný měkký povrch, tvarově stálý, dobře izoluje, cenové dostupný
Vinylové podlahy – renovace není možná, lze pouze čistit, málo mechanicky odolná

Kamenné podlahy: zde existuje značné množství druhů, pokud se proto zvolí správný typ, nevýhody se takřka mažou

Vše zajistíme v rámci hlavního města Prahy a Středočeského kraje. Objednat můžete telefonicky, e-mailem nebo přes on-line formulář po 24 hodin denně.

Náš Facebook

Kontakt

Wismont, s.r.o.
U Plynárny 790/4
Praha 4 140 00
603 276 715
info.wismont@gmail.com

newspaper templates - theme rewards