Čistící stroje

Čističe koberců a čalounění
K čištění koberců a čalounění používáme výhradně stroje od firmy Kärcher, Santoemma a Taski.
Jsou vysoce kvalitní, praktické, výkonné a designově vypracované, pracující na bázi extrakčního čištění koberců s kartáčováním.prasek, malestroje, cisticistroje, karcher

V praxi to znamená, že pod tlakem je do čištěné látky (koberce) vháněna teplá voda s čistícím médiem a následně je ihned vysávána zpět do sběrného tanku.

Naše firma používá stroje řady Puzzi 200 a 300 s originálními čištícími hlavicemi firmy Kärcher. Dále využíváme stroje značky Santoemma maxi silent, Taski HD a další.

 

Chemické čistíci prostředky
Čistící prostředky jenž používáme pro čištění koberců a čalounění jsou certifikované výrobky značky Kärcher. Jsou velmi účinné a stoprocentně rozpustné a mají hloubkový účinek čištění.

Čištící prášek RM-760  je velmi účinný 100 % rozpustný prášek do strojů na čištění koberců s hloubkovým účinkem. Prášek je mimořádně šetrný k čištěnému materiálu a neobsahuje optické zesvětlovače ani bělící prostředky, které by mohli ublížit barveným kobercům nebo čalounění.velkestroje, karcher, puzzi300, saentoemma, taski

Do našich strojů používáme především rozpustné tablety, prášek nebo tekutý čistící přípravek řady 760, dále profesionální přípravky značky Prochem – Crystal green a další.

Pro velmi frekventované pochozí koberce používáme Purex T, Prochem power burst, který  je určen k čištění koberců, podlahových krytin, potahů a čalounění extrakčním způsobem pomocí extrakčních čistících strojů a jiných podlahových strojů s následným odsátím za mokra. Velmi dobře se osvědčuje i při mytí nenasákavých podlah (PVC, dlaždice) běžným ručním postupem. Prostředek má sníženou pěnivost a je vyroben na bázi tenzidů mýdlového typu.

 saentoemma

Kontakt

Wismont -Robert Kostka

U Plynárny 790/4
Praha 4 142 00

Tel: +420 603 276 715
Email: info.wismont@gmail.com

Formulář pro objednávku zde.