O nás

WISMONT, s.r.o. – čištění a úklid – profesionalita, kvalita, spolehlivost

Již mnoho let působí naše firma v oblasti čistění koberců, čalounění, mytí oken a profesionální čištění a renovace podlah. Máme bohaté zkušenosti jak s velkými komerčními  prostory (kanceláře, banky, soudy), tak s domácnostmi.
K čistění koberců a čalounění používáme výhradně stroje a čistící prostředky značky Kärcher  a Santoemma, jenž jsou opravdovou zárukou kvality. Narozdíl od jiných firem nepoužíváme pouze strojní čištění, ale Váš znečištěný koberec, čalounění také důkladně vykartáčujeme což zaručí 100% čistotu plochy a více oživí barvy. V čem vynikáme je RUČNÍ KARTÁČOVÁNÍ, které v kombinaci s našimi stroji a kvalitními čistícími prostředky zaručí opravdovou kvalitu a výsledek čištění, který si přejete.

Proč naší firmu:
– naši zaměstnanci jsou řádně proškoleni a pouze české národnosti
– jsme k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu
– stálým klientům poskytujeme výrazné slevy a bonusy
– profesionální přístup
– dlouholetá praxe

 

Čištění čalounění je důležité hlavně pro šetrnost k materiálu. Čistíme sedáky židlí, křesla pohovky, sedací soupravy, lůžka Postele, veškerý počalouněný nábytek a samozřejmě interiéry aut.

 Nabízíme kompletní úklidový servis pro byty, kanceláře, domy, komerční prostory atd. ať už se jedná o úklid po malířích či rekonstrukci nebo potřebujete pravidelný a důkladný úklid jsme tu pro Vás.

Naši zaměstnaci přistupují k čištění profesionálně, ať už se jedná o velký hotel či malou domácnost.

Další naše služby jsou mytí oken a úklidové služby. Naše firma nabízí nejnižší ceny čištění koberců od 9 korun za metr čtvereční, čištění čalounění od 20 korun za metr čtvereční a čištění matrací od 70 korun za metr čtvereční.  Čištění interiérů automobilů poskytujeme za opravdu nízké ceny, čištění si můžete navolit podle Vašeho přání a tím také ušetřit.

 Čistíme koberce a čalounění rychle, levně, kvalitně a zároveň jsme Vám k dispozici 24 hodin denně sedm dní v týdnu.

Všechny další potřebné informace o cenách a jak si naše služby objednat nalezte po rozkliknutí příslušné kategorie na stránce.

Kontakt

Wismont -Robert Kostka

U Plynárny 790/4
Praha 4 142 00

Tel: +420 603 276 715
Email: info.wismont@gmail.com

Formulář pro objednávku zde.