remove

Zavolejte nám

603 276 715

Napište nám

info.wismont@gmail.com

Kdy pracujeme

Vždy na domluvě

Profesionální čištění schodišť a podlah Praha, Středočeský kraj

Čištění žulových, pískovcových schodišť a podlah včetně PVC

PROFESIONALITA – KVALITA – SPOKOJENOST

Jsme specializovanou firmou zaměřenou na odborné čištění a ošetření žulových a pískovcových schodišť, podlahovýh krytin včetně PVC. Pritoritou je pro nás kvalita a výsledek, nesnažíme se být nejlevnější, ale nejlepší. Disponujeme nejnovějšími systémy a postupy k čištění, individuálně přistupujeme ke každé zakázce a čištěnému povrchu.

Co dokážeme vyčistit? 

  • Žulové a pískovocové schody v extreriéru I interiéru
  • Kamenné podlahy, chodby, podesty
  • Dlažba včetně spar
  • Mramor + krystalizace
  • PVC, mamoleum, vinyl včetně voskování či PU nátěrů

Čištění schodišť Praha a Středočeský kraj

Čištění schodišť je velmi specifická a náročná práce. Pro dosažení maximálního výsledku na každý schod aplikujeme minimálně tři různé technologické postupy, jako chemické čištění, mechanické odčištění keramickými kartáči, následné intentivní čištění a proplach povrchu schodu, následně dočištění parním čištěním schodů a detailů. Díky technologii TurboForce, což je intenzivní a vysokotlaký proplach povrchu s okamžitým odsáváním, dokážeme odčistit hluboko usazené nečistoty z póru a reliéfu. Díky možnosti regulaci tlaku od 40-220bar dochází k minimálnímu nebo žádnému obrusu. Čištění schodišť vám rádi poskytneme v regionu Praha i po celé  ČR. Pro cenovou nabídku nám zašlete požadavek s počtem schodů, ramen, popřípadě fotografie, následně vás budeme kontaktovat ohledně osobní prohlídky a konzultaci.

Impregnace schodiště Praha

Po vyčištění schodiště, ať žulého či pískovcového je potřeba ošetření. To probíhá aplikací penetračního nátěru pro zpěvnění povrchu, zvýraznění barev a celkové přípravy pro finální úpravu. Po penetraci aplikujeme impregnaci povrchu. Ta se volí na základě čištěného povrchu a požadavku zákazníka. Je možnost volby ze střednědobé impregnace nebo dlouhodobé impregnace s protiskluzným účinkem. Impregnace je plně funkční po dobu 5-10 let dle povrchu, volby impregnace a zatížení. Výhody námi aplikované impregnace jsou: vysoká odolnost vůči mechanickému poškození a oděrům, odolost vůči UV záření, posypovým solím, protisklunost a paroprospustnost. Impregnace nevytváří na porvchu film, který by byl náchylný k poškrábání, naopak se stane součástí kamene, vpíjí se až do 3-5mm povchu.

S technologií TurboForce si poradíme s jakýmkoliv povrchem. Profesionální čištění podlah jako dlažby, mramoru, pískovce, žuly a kamene po PVC, fasády, střechy, čištění spár. Jedinečností této metody je hloubkové čištění a důkladný, intenzivní proplach včetně zašlých spár, které bývají kolikrát neřešitelný problém. Okamžité odsávání do sběrného tanku zajišťuje použití i v interiérech. Jedinečností tohoto systému je šetrnost vůči čištěnému materiálu a vynikající výsledky. Díky kombinaci vysokého tlaku, rotací, okamžitého odsávání a ohřevu, kterým naše firma disponuje (teplota až na 130 stupňů) dosahujeme maximálních možných výsledků.

Hloubkové čištění tvrdých povrchů

K čištění povrchů používáme nejnovější technologie TurboForce s vysokotlakým čištění s pracovním tlakem od 45-220 bar a ohřevem s teplotou až 130 stupňů. Díky této technologii dosahujeme nejlepších možných výsledků, kombinace vysokého tlaku, rotací, okamžitého odsávání, teploty a čistidel zaručuje skvělé výsledky. Poradíme si prakticky s čímkoliv, interiér, exteriér, svislé povrchy nic není problém. Po vyčištění doporučujeme ošetření, impregnaci. Způsob čištění, ošetření a impregnace se volí na základě materiálu a požadavku zákazníka.

Čištění a ošetření kamenných podlah

Kromě koberců, čalounění a schodisť se zaměřujeme na čištění podlah. A to kamenných povrchů, dlažby, dřevoplast. Technologický postup je velmi podobný jako u čištění schodišť. Pro dosažení perfektního výsledku aplikujeme vice technologií najednou – čistidla, mechanické kotoučové čištění a hloubkové čištění povrchu TurboForce. Díky této kombinaci odčistíme veškeré nečistoty včetně spár. Po vyčištění je možnost aplikace penetračního a impregnačního nátěru pro dlouhodobou trvanlivost a krásný vzhled podobně jako u schodiště.

Čištění a voskovnání PVC, marmolea, vinyl

Čištění PVC, marmolea nebo vinylu, i v tom vám rádi pomůžeme. Volba technologie velmi závisi na míře znečištění a materiálu. Převážně čištění provádíme speciálnimi čistidly a mechanickým, kotoučovým čištěním s následným odsáváním nečistot. Po vyčištění je potřeba PVC náležitě ošetřit. Buď klasickým voskováním PVC, používáme odolné a tvrdé vosky nebo dlouhodobou ochranou aplikací PU nátěru. Obě varianty vypadají skvěle, ovšem vyrazně se liší jejich životnost a finanční náročnost. I přes aplikace tvrdého vosku v několikva vrstvách je časem nutné provést renovaci PVC a aplikací nového vosku z důvudu vzniku rýh a oděrů v průběhu času a používání. Jedná se ovšem o výrazně levnější variantu čištění a voskovnání PVC. Pokud chcete co nejlepší výsledek s dlouhodobou ochranou, doporučujeme po vyčištění pokldáku PU nátěru, který je vysoce odolný vůči oděrům a škrábáncům. Nespornou výhodou této úpravy je živnotnost a prakticky nezničitelnost, prakticky vám  na povrch aplikujeme nové PVC v tekuté formě. Je také možnost vylít do PVC loga a nápisy na míru. Nevýhodou je PU nátěru je větší finanční náročnost.

Proč naší firmu:

  • naši zaměstnanci jsou řádně proškoleni a pouze české národnosti
  • jsme k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu
  • stálým klientům poskytujeme výrazné slevy a bonusy
  • profesionální přístup

K naší práci využíváme nejmodernější dostupné stroje a chemii od známých a ověřených dodavatelů. Vždy se snažíme dosáhnout co nejlepší kvality a to jak v optickém směru (viditelný rozdíl před a po čištění) tak i ve výdrži ošetřeného povrchu. Díky mnohaleté praxi a spolupráci se specializovanými prodejci vám garantujeme výše zmíněnou kvalitu ošetření bez jakéhokoli poškození vašeho povrchu.

Čištění  a renovaci podlah provádíme ve všech prostorech – kanceláře, byty, domy, sklady, sportovní haly, administrativní prostory, nákupní centra. Při ošetření volíme osobní přístup. Vše s vámi konzultujeme a v závislosti na typu vaší podlahy doporučíme postup a případnou míru lesku či jiných efektů, kterých lze dosáhnout. Také poradíme jak se dále o povrch starat včetně doporučení správných čistících prostředků.

Zákazníci o nás napsali:

Všechny recenze