remove

Zavolejte nám

603 276 715

Napište nám

info.wismont@gmail.com

Kdy pracujeme

Vždy na domluvě

Reference

5

Byla jsem maximálně spokojená. Zvládli naši sedačku ze světlé broušené kůže, která byla intenzivně používána dvěma malými dětmi. Zvládli vyčistit všechny fleky, přišli ve dvou, byli velmi rychlí. Doporučuji a příští opět objednám!

5

Doporučuji, vždy jsem byla velmi spokojená. Profesionální, ochotní a vyčistí i pro mě nevyčistitelné.

5

Čištění koberců jsem si objednala protože máme dvě malé děti a tři světlé koberce. Takže skvrny od jídla, pití, pastelek a kdo ví čeho ještě bylo požehnaně. Vše krásně vyčištěno a koberce vypadají jako nové. Profesionální služba.

5

Profesionální služby, všechno proběhlo v dohodnutý čas. Velice příjemný pan! Sedačka, koberec a matrace jsou jako nové. Určitě budu jednou za rok objednávat jejich služby! Doporučuji!

5

Naprostá spokojenost -rychlá, cenově dostupná a přesto pečlivá práce.

5

opět skvělá domluva a práce! ta rychlost a ten pocit sedět na čistým gauci je k nezaplacení 😊 doporučuji

5

Byli jsme vždy spokojeni a doporučili jsme už i dále. 4x čištění koberců, 2x mytí oken v domě, 2x mytí žaluzií a 4x čištění gauče. Vždy perfektní, přátelský přístup a rychle hotovo.

5

Skvělá práce ! Sedačka, která vypadala po 3 letech, jako prase, je zase krásná a voňavá. Perfektní služba !

5

Skvela prace. Sedacka je opet jako nova. Panove vycistili vsechno i to, co jsem myslela, ze dolu nikdy nepujde. 🙂 Dekuju mnohokrat. Rada jim sedacku opet za pul roku sverim do pece 🙂.

5

“Velká spokojenost, koberce jsou perfektně a profesionálně vyčištěny. Pánové pracují rychle a čistě, nikde nedělají zbytečný nepořádek navíc. Mohu jen doporučit 🙂 ještě jednoud ěkuji za Vaši skvěle odvedenou práci.”

Page 1 of 3123

Zákazníci o nás napsali:

Všechny recenze