MYTÍ OKEN - Praha a Středočeský kraj

Profesionální mytí oken a rámů Praha, hloubkové čištění koberců a čalounění, úklidové služby pro firmy a administrativní prostory.
Naše firma je zaměřená na velkoobjemové zakázky, které zvládneme realizovat v krátkém čase a v prémiové kvalitě včetně výškového mytí.
Okna jsou jako brána do duše, pokud jsou špinavá, svět venku je šedivý jako stín vaší každodenní práce nebo života. A od toho tu jsme my. Okna nejsou jen skla a kusy plastu. Umýt okna je v našem případě umění. Rámy, parapety, vnitřní rámy…
Každé dobře umyté okno znamená, že se cítíte lépe při vaší každodenní činnosti nebo jen letmou procházkou vaším bytem, domem či firmou. Proč? Protože se můžete podívat ven a pocítit veškeré barvy a krásy venkovního světa, které na vás čekají.
Mytí oken pro nás znamená výzvu, které se nebojíme! Chceme, abyste se cítili pohodlně a při otevření okna zjistili, že dýcháte čerstvý vzduch a čistotu. Proto se zaměřujeme na detaily uvnitř oken, dokonalé začištění hran a zejména na celkový dojem, který je spojen s těmto detaily.
Takového výsledku však nikdy nejde dosáhnout bez dlouholeté praxe, množství chyb a neustálé snahy o to, abyvhom se posunuli vpřed! Proto se snažíme využít nejnovějších technologií a spousty let fungujících principů, které jsou stále nepřekonané. Chceme vám poskytnou servis, který vám přinese spokojenost a výsledky po mnoho let.